روی خوش کسب و کار | درس 1

روی خوش کسب و کار | درس 1 با معرفی دوره آموزشی رایگان روی خوش کسب و کار به شما کمک می‌کند چگونه از وب سایتی که قصد دارید آن را بزنید و فعالیت کنید، کسب درآمد داشته باشید.

روی خوش کسب و کار | درس 1

بیاید خیلی ساده به جلو نگاه کنیم. فرض کنید اشخاصی میان وب سایت می زنند، یاد می‌گیرن چطوری سایت طراحی کنن و اینکه توش محتوا، خدمات و محصول بزارن تا بتونن ازش کسب درآمد داشته باشند.

اما بعد از مدتی که می‌گذره می‌گن ما فروشی نداریم. یا اینکه می‌بینن فروششون اونقدری نیست هزینه خودشو در بیاره. سایت را رها می‌کنن میرن دنبال شبکه‌های مجازی یا راه های دیگه

این دوستان مهم بوده که وب سایت بزنن، اما اینکارها را انجام دادن! بحث فروش و درآمد که رسیده اینجا را براشون سخته. یا اینکه یه عده درآمد دارن اما کفاف گرونی این روزها را نمی‌ده.

پیشنهاد ویژه : چگونه از اینترنت کسب درآمد داشته باشیم؟

چه اتفاقی افتاده!؟

خیلی اومدن سایت زدن برای دل خودشون. وقتی که شما برای دل خودت سایت بزنی و بگی توی زمینه‌ای علاقه داری و می‌خوایی در اون زمینه سایت بزنی و براش محتوا بزنی و بعد بتونی توش چیزی بفروشی و اونو برای دیگران تبلیغ کنی.

این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند چطور ورودی گوگل بگیرید. چه کاری انجام دهید. و چگونه اصولی محصول و مطلب برای فروش بزارید. روش های چگونگی مدیریت کاربران و ایجاد اعتماد مشتریان برای استفاده از سایت و محصولات را یاد خواهید گرفت.

کل دوره 7 جلسه است.

هر جلسه شامل مباحثی است که به شما کمک می‌کند روی کسب و کار خود لبخند بزنید.

یاد می گیرید چگونه یک محصول را ایجاد کنید.

چطور برای محصول  فرایند فروش و بازار یابی ایجاد کنید و کسب و کار بچینید.

این دوره بصورت کاملا رایگان توسط جمعی از اساتید فعال در حوزه کسب و کارهای اینترنتی تهیه است. که هر کدام سالها روی سایت‌هایی فعالیت کردند و فعالیت هم می‌کنند. خیلی‌ها شکست خوردن ولی از نو اصولی شروع کردند.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید