واحد مدیریت تولید مدیران سیما

وظیفه مدیریت تولید مدیران سیما تدوین سیاست های راهبردی کلان و نظارت بر اجرای پروژه های تولیدی شخصی و خصوصی در حوزه مختلف خدمات رسانه در تمامی سطوح تولید می باشد که تیمی متشکل از 4 عضو با سابقه و با تجربه فعال در عرصه تولید برنامه های صوتی و تصویری تشکیل شده است.

عمده وظیفه شورای تولید در سه مرحله قبل از تولید ، حین تولید ، قبل از پخش را شامل می شود که در تمامی زمینه ها مشاورین مدیران سیما برای اجرا و پیاده سازی طرح های شما آماده انجام مشاوره هستند.

با توجه به بخشنامه و دستورالعمل های پذیرش برنامه در مراکز مختلف رسانه ملی تنظیم و پایه ریزی تولید یک برنامه و محدودیت های محتوایی بر اساس قوانین کشوری همواره یکی از سختی های هر برنامه آماده پخش می باشد که ممکن است تهیه کنندگان با آن به مشکل بر خورد کنند.

تیم مدیران سیما با تجربه چند ساله در عرصه فعالیت در بخش های مختلف سازمانی صدا و سیما و تولید و نظارت بر هزاران برنامه رادیویی و تلویزیونی بهترین راهکار و روش های ارایه کار برای شما ارایه خواهند کرد.

اگر تولید کننده برنامه ای هستید یا قصد دارید برنامه ای را در قالب رسانه ویدیویی و صوتی برای ارایه به عموم شروع کنید می توانید قبل از تولید با مشاورین ما مطرح و بهترین راهکار و شیوه های ارایه را دریافت کنید. شواری تولید به دور از پیچده گی های سازمانی و پرستیژ های مدیریتی آماده ارایه خدمات مشاوره در سریعترین زمان به شما می باشند.

عمده وظایف بخش شواری تولید بر اساس الگوی سازمانی به شرح زیر می باشد :

  • قبل از تولید: در این مرحله ایده یا طرح یا نمایشنامه یا فیلمنامه یا … از نظر فنی مورد بررسی و نظارت قرار می‌گیرد. به عبارتی پیش از آغاز تولید طرح شما بررسی می شود تا مشخص و معیار سنجی شود طرح شما قابل ارایه برای تصویب در دفاتر طرح و برنامه شبکه‌ها یا مراکز استانی و یا شوراهای مشابه (مانند شورای تصویب فیلمنامه ها در مرکز برنامه های نمایشی معاونت سیما) می باشد یا خیر.
  • حین تولید: این نوع نظارت توسط ناظران کیفی و یا نمایندگان دفاتر نظارت شبکه‌ها یا معاونت‌ها انجام می‌شود. واحد تولید مدیران سیما بر اساس الگوی های سازمانی ناظران کیفی و یا نمایندگان دفاتر بصورت خصوصی طرح شما را مورد بررسی قرار میدهند.
  • قبل از پخش: برنامه‌های تولید شده، پیش از پخش وبه منظور کنترل و آماده سازی نهایی در واحد پخش هر شبکه مورد بازبینی و باز شنوی قرار می گیرند. تیم تولید مدیران سیما با نظارات و کنترل کیفی خروجی نهایی شما مشکلات و موارد احتمالی طرح را مشاوره خواهد داد.

سایر مراحل توسط سازمان صدا و سیما و کارشناسان مربوط به انجام می رسد و مدیران سیما هیچ مشاوره ای در این مورد نمی توانند برای شما به دلیل نوع سلیقه ارایه دهند.


جهت بهره مندی از مشاوره با بخش تولید می توانید در روز های کاری با شماره دفتر تماس بگیرید تا به بخش مربوطه ارجاع شود. هزینه مشاوره بر اساس نوع طرح و ایده و روش ارایه متفاوت می باشد. ( کانال ارتباط با ما )

برنامه هایی که تولید آن به عهده مدیران سیما خواهد بود مشاوره رایگان خواهد بود و هزینه ای آن بعد از ثبت سفارش از هزینه کلی پروژه کسر خواهد شد.