چگونه از اینترنت پول در بیاوریم؟

چگونه از اینترنت پول در بیاوریم؟ جمله محبوب و دوست داشتنی، با یک علامت سوالی، پر از رمز و راز.

کسب درآمد از اینترنت خیلی ساده تر از چیزی است که شاید شما تصور کنید. اما واقعاً چگونه؟ از چه راهی؟ با چه روشی؟ با چه ابزاری؟  برای پاسخ به این سوالات اگر خیلی علاقه دارید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

حکایت دو، دو تا چهار تا در

قبل از اینکه وارد دنیای اینترنت و ناشناخته های آن شویم، دوست داریم شما را با خودتان مقایسه کنیم! یک کاغذ و خودکار بردارید و بنویسید:

به چه چیزی علاقه داری؟ تو چه حوزه ای استعداد داری؟ چه امکاناتی داری؟ بعد بریم سر وقت کسب درآمد از اینترنت.

5 روش کسب درآمد از اینترنت
سرمایه اصلی، برای کسب درآمد از اینترنت
 • سرمایه اصلی، برای کسب درآمد از اینترنت

وقت و حوصله. بله؛ این دو تنها سرمایه اصلی شما برای شروع کسب درآمد از اینترنت است. یک خط اینترنت و کامپیوتر یا لب تاب یا حتی گوشی برای سرمایه اولیه کافی است.

اگر وقت یا حوصله ندارید، یا اینکه قصد دارید راه صد ساله را یک شبه طی کنی، خواندن این مقاله را ادامه ندید!

 • تحقیق و مطالعه

در زمینه کاری که قصد شروع برای کسب درآمد از آن دارید، خیلی سریع شروع کنید. با سرعت بالای پیشرفت اینترنت وقت خیلی کم است.

با توجه به شناخت خود، ببینید در حوزه های مهارتی و مورد علاقه خود چه چیزهایی وجود دارد که می توان از آنها کسب درآمد کرد؟ آن را یادداشت کنید.

 • برنامه ریزی

بعد از اینکه هدف را پیدا کردید، باید برای آن برنامه ریزی کنید. به زمان مشخص در طول روز جدا کنید و در کنار فعالیت های دیگر خود با حوصله و دقت روی آن کار کنید.

اگر هنوز هم نمی دانید چگونه  از اینترنت پول در بیاورید؟

این 5 ایده جدید کسب درآمد از اینترنت را به دقت بخوانید. به شما روش های آسان را شرح دادیم.

روش های کسب درآمد از اینترنت
 

 5 ایده جدید، برای اینکه چگونه از اینترنت پول در بیاوریم؟

 • کسب درآمد از اینستاگرام

یه چرخی در اینترنت بزنید، کلی آموزش های رایگان و پولی با عناوینی مانند: چگونه از اینستاگرام پول در بیاوریم؟

چگونه در اینستاگرام میلیونر شویم!؟ آموزش در آمد میلیونی در اینستاگرام! و عناوینی این شکلی.

دهها روش مختلف برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد که همگی را نمی توانیم در این مطلب برای شما ذکر کنیم. پس به مهمترین آنها اشاره می کنیم.

 1. ایجاد صفحه فروشگاهی برای همکاری در فروش که می توانید از بخش جستجو در اینستاگرام بزنید: “همکاری در فروش” تا کلی پیج دارای فرصت های همکاری در فروش، لیست شود.
 2. ایجاد صفحه ای چند رسانه‌ای برای درج عکس و فیلم لایو ( آموزش تدوین فیلم برای اینستاگرام )که جذاب باشد و بتواند، فالور بیشتر جذب کرده تا فرصت تبلیغات فراهم شود.
 3. همکاری به عنوان ادمین اینستاگرام شامل انجام کارهایی مانند مدیریت صفحه، جذب فالور، تبادل، درج مطلب و غیره.
 4. فروش محصولات و خدماتی که خود شما می توانید تولید و ارایه دهید.

چهار روش بالا؛ تنها بخشی کوچک از روش های کسب درآمد از اینترنت توسط اینستاگرام می باشد.

 • کسب درآمد از اینترنت با  انجام خدمات فریلنسری

این شغل مناسب کسانی هست که دوست دارند در خانه نشسته و کسب درآمد داشته باشند.

اگر استعداد و مهارت های مختلف فنی و هنری دارید یا عاشق کارهای دور‌کاری هستید این روش را امتحان کنید.

می توانید در جستجوی اینترنت بزنید “انجام خدمات فریلنسری” کلی سایت‌هایی که در این زمینه به شما کمک می‌کند از استعداد های خود کسب درآمد داشته باشید لیست خواهد شد.

مهارت‌هایی مانند نویسندگی، تولید محتوا، ویراستاری، ترجمه، مشاوره، خدمات هنری و گرافیکی، امور بازاریابی و وب مستری و غیره در این سایت‌ها منتظر شما هست.

کسب درآمد اینترنتی بسته مهارت و توانایی شما در ارایه خدمات بصورت دورکاری امکان پذیر می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

 • کسب درآمد اینترنتی با ایجاد سایت و فروشگاه

کلی سایت های بزرگ و معروف در فضای اینترنت وجود دارد که برای انجام خدمات و فروش محصولات خود روش های همکاری در فروش راه اندازی کرده‌اند.

تنها با داشتن یک وب سایت و یا سفارش طراحی سایت فروشگاهی خوب، با هزینه اندک می توانید به سادگی از روش های همکاری در فروش، با کمی چاشنی حوصله و وقت درآمد بالایی داشته باشید.

کافی است در جستجوی گوگل بزنید “همکاری در فروش” کلی سایت به همراه آموزش های رایگان برای شما لیست خواهد شد.

 • کسب درآمد از انجام خدمات مشاوره اینترنتی

اگر شما دارای تحصیلات و مدارک مرتبط با عناوینی مانند روانشناسی، مشاوره ازدواج و خانواده، انجام مشاوره در زمینه تغذیه ، تناسب اندام، هنر آشپزی، مهارت های صنایع دستی و غیره هستید، مناسب شروع کار است.

با تهیه آموزش‌ها توسط دوربین موبایل یا دوربین حرفه ای اگر داشتید، آموزش‌هایی را تهیه کنید و در فضای اینترنت روی شبکه های اجتماعی یا سایت خود ارایه داده و کسب درآمد کنید.

 • کسب درآمد از دریافت نمایندگی فروش محصولات یا انجام خدمات

اگر در رشته ای خاص مهارت دارید و یا اینکه صاحب یک مغازه یا فضای کارگاهی هستید، می توانید با ارسال درخواست برای شرکت‌هایی که نمایندگی فروش ارایه می دهند با هزینه اندک نمایندگی فروش بگیرید.

برای اینکار در جستجوی گوگل بزنید ” اعطای نمایندگی” تا کلی سایت های خدماتی و شرکتی فعال در زمینه های مختلف برای شما لیست شود.

روش های زیادی دیگری وجود دارد که از حوصله این مطلب خارج است. سعی می کنیم در مطالب بعدی در مورد این نکات بیشتر شما را آشنا کنیم.

سعی می کنیم در مقالات بعدی شما را، با بخش های دیگری از روش های کسب درآمد از اینترنت آشنا کنیم تا متناسب با علاقه خود یک درآمد آسان و راحت را از طریق اینترنت داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید