خدمات گارانتی تولید محتوا

خدمات گارانتی تولید محتوا اولین ایده در حوزه قبول گارانتی محتواهای تولید شده در موضوعات مختلف وب سایت ها می باشد.

مدیران سیما در راستای کمک و افزایش بهره وری مقالات برای مشتریان محترم خود در نظر گرفته است.

خدمات گارانتی تولید محتوا

ما در منشور خدماتی خود همواره تاکید کرده ایم که مشتری ثروت ما می‌باشد. در تمامی مراحل علاوه بر اینکه همراه مشتریان خود همگام هستیم. بعد از انجام کاره هم باز پشتیبانی گارانتی تولید محتواهای خود را نیز پیگیر هستیم.

خدمات گارانتی تولید محتوا
مدیران گارد تضمین بقای محتوای شما در صدر نتایج جستجو

انقضای تاریخ مصرف محتوا

محتواهای تولید شده هر چقدر هم به آن هزینه کرده باشید بعد از مدت کوتاهی انقضای تاریخ مصرف محتوا تمام شده و عملا جایگاه نخست خود در الگوریتم گوگل را از دست خواهد داد.

با توجه به این نکته حساس که گوگل جدیدا در الگوریتم های خود به آن تاکید کرده دیگر کلمه کلیدی یا تولید محتوای یونیک بصورت دایمی و غیره کار آرایی خود را از دست داده و مطالب به روز در جایگاه بالا قرار خواهد گرفت.

رفع انقضای زمان محتوا

تمام خدمات تولید شده در حوزه تولید محتوا توسط مدیران سیما با گارانتی 6 ماهه انجام می گیرد. یعنی شما هر مطلبی منتشر کنید بعد از 6 ماه ما مجدد برای آن مطلب 350 کلمه رایگان تقدیم شما می کنیم تا 6 ماه دیگر تمدید شود.

انجام خدمات گارانتی و رفع انقضای زمان محتوا تنها برای مقالاتی انجام می شود که دارای شرایط مشمول آن باشد. جهت سفارش خدمات گارانتی برای محتواهای خود لطفا از این محصول مدیران گارد دیدن کنید.

لازم به توضیح است خدمات مدیران گارد تنها منوط به مطالب عمومی نبوده و وب سایت های دانلودی هم شامل این گارانتی خواهند بود.

چرا مدیران گارد لازم است؟
محتوای شما دارای انقضای مصرف می باشد. آن را با خدمات مدیران گارد تمدید کنید.

چرا مدیران گارد لازم است؟

ما به فکر جیب شما هستیم. قرار نیست شما با پرداخت هزینه ای از خدمات ما استفاده کنید و ما شما را تنها بگذاریم. چرا که مشمول ما هیچ نیازی به پول شما نداریم هستید.

اگر تعداد مطالب شما بیش از 100 مطلب باشد شامل گارانتی محتوا خواهد بود. در تمامی مراحل ما در پروسه زمانی 6 ماه تمام مطالب منتشر کرده شما را چک و بهبود خواهیم داد.

این بهبود شامل اضافه کردن محتوای جدید، بررسی سئو و بهینه سازی مطلب و ارتقای جایگاه فعلی آن از نظر سئو خواهد بود.

مطالب و مقالات شما تا 6 ماه فرصت نمایش و ارایه خواهند داشت. بدون به روز رسانی جایگاه خود را از دست داده و رقبای شما پیشتاز خواهند بود.

چرا مدیران گارد لازم است؟ اگر دنبال مالیدن پوزه رقیب به زمین و برتری خود هستید مدیران گارد را از دست ندهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید