آشنایی با ربات گوگل پنگوئن

آشنایی با ربات گوگل پنگوئن معروفترین و در عین حال پرکارترین ربات های گوگل می باشد که تاثیر مهمی در نمایش کسب و کار شما در صفحه اول گوگل بر اساس بک لینک و لینک سازی دارد. اما وظیفه اصلی گوگل پاندا دقیقا چیست؟

آشنایی با ربات گوگل پنگوئن

روش های قدیمی به مرور منسوخ و جای خود را یا روش های مدرن عوض می‌کنند. اگر وب سایت شما در صدر نتایج گوگل باشد شاید به خود ببالید اما به یکباره افت شدیدی را داشته باشید. چه حالی می شوید!؟

آشنایی با ربات گوگل پنگوئن

دوره بزن و در رو در گوگل

دیگر دوره بزن و درو تمام شده است. دیگر مثل گذشته استفاده از کلمات کلیدی زیاد، لینک های داخلی و خارجی زیاد، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در متن و عدم توجه به مفهوم گرایی در محتوا ارزشی ندارد.

روش های بالا مخرب‌ترین کابوسی می باشد که در کمین وب سایت‌ها است. الگوریتم پنگوئن وظیفه شناسایی و مبارزه با عملکرد و سئوی کلاه سیاه برای کسب نتیجه سریع در گوگل می باشد.

وظیفه اصلی ربات پنگوئن گوگل

عمدتا توجه و وظیفه اصلی الگوریتم ربات گوگل پنگوئن توجه به لینک سازی و یا Link Scheme سایت ها می باشد. حتما به پنگوئن گوگل سلام کنید تا وب سایت شما را از افت رتبه جلوگیری کند.

پنگوئن با بررسی سایت هایی که به روش اصولی محتوا گذاری و سئو شده، نتایج نمایش سایت ها در گوگل را مشخص می‌کند.

در عوض سایت هایی که ناب دلایلی مانند کلاه سیاه یا تکنیک های دور زدن پنگوئن گوگل اقدام به لینک سازی و بالا آمدن در نتایج گوگل کرده بودن با جریمه و پنالتی مواجه می شوند و نابود می شوند.

دوره بزن و در رو در گوگل
الگوریتم های گوگل هر سال پیشرفته تر و باهوش تر از سال قبل سراغ سایت ها می آیند. به گوش باشید.

تغییرات و آپدیت های جدید الگوریتم پنگوئن گوگل

آشنایی با ربات گوگل پنگوئن تکنیک های زیر یکی از ممنوعات جدید و عوامل مخرب در سئوی سایت می باشد که بایستی تمام مدیران سایت به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

عوامل حساسیت انگیر پنگوئن گوگل :

  • خرید بک لینک نا مرتبط
  • تبادل لینک با سایت ها
  • تولید محتوای غیر مرتبط با مخاطب محور
  • استفاده افراطی از پست مهمان
  • سرویس های ایجاد اتوماتیک لینک سازی
  • درج لینک در سایت های کم ارزش
  • قرار دادن لینک در فوتر سایت ها
  • درج نظرات بی ارزش در نظرات سایت ها

جهت آشنایی با ربات گوگل پنگوئن ویدیوی زیر شما  را با چگونگی مقابله و فرار از دست پنگوئن برای کسب درتبه بهتر و بدون جریمه سایت کمک می‌کند.


 


گوگل پنگوئن

گوگل برای آپدیت سال جدید لیست زیر را ممنوع کرده است : بک لینک نا مرتبط، تبادل لینک با سایت ها، تولید محتوای غیر مرتبط با مخاطب محور، استفاده افراطی از پست مهمان، سرویس های ایجاد اتوماتیک لینک سازی، درج لینک در سایت های کم ارزش، قرار دادن لینک در فوتر سایت ها، درج نظرات بی ارزش در نظرات سایت ها
وظیفه ربات پنگونن گوگل بررسی لینک های اسپم، تبادل لینک و سئوی کلاه سیاه و جریمه آنها می باشد.
یکی از تکنیک های بسیار خطرناک می باشد که با روش های غیر اصولی لینک سازی، سایت را به بالای نتایج می رسانند. اما بعد از مدت کوتاهی مشمول جریمه و از دست دادن جایگاه می شوند.

دیدگاه خود را ثبت کنید