مهندسی فروش و بازاریابی املاک 

به عنوان یک مشاور املاک، شما از آزادی، انعطاف پذیری و از ظرفیت کسب درآمد برخوردارید که اکثر مردم فقط می توانند رویای آن را داشته باشند.

این به شما بستگی دارد که از آن استفاده کنید.کسب درآمد از فروش املاک کار سختی است. شما باید سازماندهی شده باشید تا اسناد قانونی، جلسات، و تمام وظایفی که در فهرست های متعدد قرار می گیرند را پیگیری کنید. ممکن است برای دوره‌های زمانی بدون دستمزد کار کنید زیرا کار اغلب مبتنی بر کمیسیون است. اگر نفروشید، چیزی عایدتان نمی شود.

اکثر بنگاه‌های املاک جدید، سال اول خود را به دلیل عوارض عاطفی «ترس از شکست» کار خود را کنار می‌گذارند. هیچ کس دوست ندارد احساس طرد شدن کند، طرد شدن بخشی از کار است اما به یاد داشته باشید که مردم شما را طرد نمی کنند. آنها در آن زمان تصور خرید یا فروش را رد می کنند.

مهندس فروش بازاریابی چیست؟ 
این شغل تخصصی فروش، مطالعات تجاری، دانش فنی و خدمات مشتری را جمع آوری می‌کند. نتیجه، یک حرفه عالی در فروش فنی است که به همان اندازه که متقاضی دارد، سود هم دارد.
علاقه مند به ترکیب عشق به علوم کاربردی، کامپیوتر و خودکارسازی با طرف بیشتر مردم محور کسب و کار هستید؟ یک حرفه در فروش فناوری به عنوان یک مهندس فروش می تواند فقط یک بلیط باشد.

مهندس فروش چیست؟
مهندسان فروش اساساً متخصصانی هستند که بر فروش فناوری پیچیده یا محصولات و خدمات علمی پیشرفته متمرکز هستند. اگرچه مهندسان فروش باید در فروش واقعی مهارت داشته باشند، اما مهندسان فروش نیز تلاش زیادی برای آموزش محصول انجام می دهند. این ممکن است شامل به خاطر سپردن یک لیست لباسشویی از مشخصات یا مطالعه نکات و مفاهیم پیشرفته باشد. هدف سطحی از مهارت است که توضیح مزایای آن را برای مشتریان بالقوه آسان می کند.
مهندسان فروش طبق معمول فعالیت های زیر را انجام می دهند:
عرضه و نمایش ارائه های فنی برای توضیح محصولات یا خدمات به مشتریان فعلی و بالقوه.

وظایف یک مهندس بازاریابی شامل کمک به تیم فروش و مشتریان، دریافت جنبه های فنی یک محصول، اجرای ایده ها و گروه های بازاریابی، مشاوره به تیم بازاریابی در مورد چگونگی استفاده از فناوری برای کمک به رسیدن به اهداف بازاریابی، جمع آوری اطلاعات در مورد محصولات رقیبان است. و …
مهندس فروش در بهترین موقعیت برای حس کردن تغییرات در بازار است و همیشه بیشترین قدرت را بر مشتری دارد، حتی بیشتر از مدیران محصول. گزینه های شغلی بهتر و … همچنین دریافت پیشنهادات از مشتریان بالقوه غیرعادی نیست.

مهندسان در به دست آوردن اهرم بسیار قویتر از فروشندگان هستند، بنابراین شما در واقع به مهندسان نرم افزار کمتری نسبت به فروشندگان نیاز دارید. این به طرز عجیبی منجر به این می شود که فروشندگان برتر نسبت به هر کارمند دیگری درصد بیشتری از رزرو را دریافت می کنند. مهندسان به طرز عجیبی سازنده هستند.

شما هستید:
کسب و کار مستقل خود را اداره کنید.
آزادانه می توانید با افراد تماس بگیرید و تصمیم های مهم بگیرید.
به طور کامل بر سرنوشت خود تسلط دارید.
محدود به یک اتاق کوچک و یک سلسله مراتب شرکتی ساکن نیستید.
شما مسئول موفقیت خودتان هستید.

شما دارید:
فرصتی برای کسب درآمد عالی و داشتن یک سبک زندگی عالی
بازار باز گسترده ای که هر روز قوی تر می شود.
وجود صدها رقیب متخصص و حرفه ای.
تلاش برای دیده شدن و شنیده شدن در یک بازار شلوغ.

تو نیاز داری:
یک مربی حرفه ای
قاعده ای برای رشد کسب و کار شما
جست و جو برای یافتن افراد متقاضی خدمات شما و یافتن خریداران بیشتر
سیستمی برای فروش عالی
سیستم مهندسی فروش

حقوق مهندسان فروش در مقایسه با مشاغل مشابه چگونه است؟
مهندسان فروش تقریباً به اندازه مشاغل مرتبط درآمد دارند. و از درآمد خود رضایت کافی را دارند.

دیدگاه خود را ثبت کنید